Popis produktu

Luxusné svadobné oznámenie s jemným kvetinovým motívom Vás očarí svojou eleganciou už na prvý pohľad. Oznámenie sa skladá z medeného glitrového obalu a vnútorného perleťového smotanového papiera. Glitrový obal je prepracovaný do najmenšieho detailu a je vyrobený špeciálnou laserovou technológiou. Na prednej strane smotanového vnútorného papiera sú natlačené medené iniciálky svadobnej dvojice a motto. Vo vnútri spomínaného papiera je natlačený svadobný text. Celé oznámenie je previazané saténovou stuhou s mašličkou. Vnútorný papier sa z oznámenia vysúva.

Svadobné oznámenia Glitrové oznámenie 3107

OranžováOranžová
otváracie obdĺžnik na výškuotváracie obdĺžnik na výškuotváracie obdĺžnik na výšku
Zrušiť výber
Objednajte dnes a tovar Vám pošleme v piatok 7. 4. 2023
i

Recenzie produktu

Firme Pamas ďakujeme za krásne svadobne oznamenia. Všetkým sa nesmierne páčia. Oceňujeme aj ústretovosť a ochotu riešiť naše dotazy. Produkt sme dostali do 2 týždňov s tým, že sa na ňom uskutočňovali ešte nejaké úpravy (po zaslaní objednávky sme poprosili o určite zmeny). Pamas určite odporúčame:)
04. 06. 2021
Ďakujem veľmi pekne, za nádherne pozvánky a oznámenia na svadbu. Je to presne to čo som si predstavovala. A malá chybička je v tom texte originálna sama o sebe. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za vašu rýchlu komunikáciu a spoluprácu.
27. 04. 2022
Dobrý deň, dlho som sa rozhodovala komu dám urobiť oznámenia a pozvánky , nakoniec som sa rozhodla a neľutujem . Je to nádhera krajšie ako na foto . Profesionálny prístup k zákazníkovi , komunikacia rýchlosť dodania na výbornú . Prajem veľa spokojných zákazníkov . Ďakujeme veľmi pekne ❤️
16. 06. 2022
Platobné možnosti
Možnosti dopravy