Vaše oznámenia a pozvánky Vám vieme potlačiť farebne podľa Vašich požiadaviek. Pre prehľadnosť sme farby rozdelili podľa technológii akými sa tlačí. Pre každú technológiu si môžte pozrieť ponuku farieb a preklikom uvidíte aj rôzne farby papiera.

Viac o technológiach sa môžte dozvedieť tu.
Farba písma

Farba písma

Ak si vytvárate svadobné oznámenie alebo iný produkt, môžete sa rozhodnúť pre viac možností farby písma. Treba brať do úvahy, aký typ karty si vyberiete. Či ide o modernú kartu alebo napríklad romantickú. Romantické svadobné oznámenie je najkrajšie v zlatej alebo striebornej farbe. Ak posielate oznámenie o narodení dieťaťa, tam by ste mali použiť nejakú veselú výraznú farbu. Do úvahy treba brať aj veľkosť písma, pretože ak je veľkosť malá a farba nevýrazná bude pozvánka ťažko čitateľná. V našom editore si môžte ľahko vyskúšať aká farba sa Vám na Váš vzor hodí.

Aké farby je možné tlačiť?

U nás robíme tlač viacerými technológiami a každá technológia má iné možnosti. Pre nás je najobľúbenejšia horúca tlač raziacimi fóliami, iba táto technológia dokáže aby farba bola originálna zlatá alebo strieborná. Veľmi zaujímavá je termografia. Je to plastické písmo, ktorého keď sa dotknete, cítite, že je vystúpené. Najčastejšie sa používa hnedá termografia. Je veľmi dobre čitateľná a elegantná. Digitálna tlač umožňuje najširší rozsah farieb a je najlacnejšia. Viac o technológiach sa môžte dozvedieť na našej stránke.

Aké farby  je možné tlačiť?
Vzorka zdarma

Vzorka zdarma

Nie ste si istí, aká je skutočná farba na vianočnom pozdrave alebo novoročenke? Nevadí, objednajte si vzorku zdarma. Každý monitor a displej zobrazuje farby trochu inak, a preto je lepšie objednať si vzorku. Či už sa jedná o oznámenie o narodení dieťaťa alebo svadobné oznámenie, výsledná farba je dôležitá, najmä ak ju potrebujete zladiť z ďalšou výzdobou.

Hovoria o nás

Nezávislé recenzie

Hodnotenie 5/5
Nakoľko od vás objednávame produkty cca od roku 2006 ani teraz pre nás nebolo prekvapením, že komunikácia s vašou spoločnosťou je výborná, vami vytvorené novoročenky sú elegantné a dohodnuté podmienky a cena vždy platí. Ďakujem vám za spoluprácu, vrelo odporúčam vašu spoločnosť každému. ***
23. 11. 2020
Hodnotenie 5/5
Dobrý deň, ďakujeme za krásne vyhotovenie vianočných a novoročných pozdravov, ktoré prišli vyhotovené podľa našich požiadaviek a dodané v krátkom čase. Sme spokojní s Vaším profesionálnym prístupom, preto Vám želáme množstvo spokojných zákazníkov. Ďakujeme ***
25. 11. 2020

Platobné možnosti

Možnosti dopravy