Informácie o spôsobe dopravy a nákladoch na dopravu.

Poštovné a doprava

Ďakujeme Vám za Vaše objednávky.

Rastúce množstvo objednávok nám umožňuje hľadať kvalitnejších a rýchlejších dopravcov. Tak sa nám podarilo získať kontrakty, ktoré nám umožňujú dodávať náš tovar už do 3 dní takmer na celej planéte.

 

Treba však brať do úvahy, že výroba tovaru si vyžaduje určitý čas. Je to závislé najmä od použitej technológie tlače. Najrýchlejšie Vám vieme vyrobiť karty s digitálnou tlačou. Pre tlač špeciálnymi technikami, ako napríklad tlač horúcimi fóliami je nutné počítať s dlhším časom výroby, nakoľko je potrebné vyrábať špeciálne raznice. O čase výroby sa vždy dozviete v detaile každého produktu. Zvyčajne sú to 4 dni pre tlač digitálnou tlačou a 14 dní ostatná tlač.

Slovenská republika

Vzorky zdarma

Posielame na základe objednávky z nášho webu, maximálne 2 ks. Neplatíte ani poštovné, ani za vzorky. Termín odoslatia do 3 dní. Posielame ako list Slovenskou poštou

Zasielanie hotových zákazok

Posielame podľa vybraného spôsobu doručenia zákazníkom.

Expres kuriér – Slovenská pošta…………. 5 € doručenie zvyčajne do 2 dní

 

Osobne ………………………………. zdarma – v Trenčíne , PO – PIA  v čase 6,30 – 15,00

O tom, že zásielka je expedovaná budete informovaný emailom. Naša firma nevie zaručiť termíny prepravy. Nie je v našej možnosti, ovplyvniť termíny prepravcov. Ručíme za termíny, kedy zákazku odosielame, nie kedy ju dostanete. Využite možnosť uložiť zásielku DHL vo Vašom meste. DHL parcelshop si môžete vyzdvihnúť na mnohých miestach na celom Slovensku.

Zahraničie

Firma Pamas má svoje vlastné pobočky v Čechách, Maďarsku, PoľskuNemecku.

Dodať tovar vieme do každého väčšieho miesta na planéte. Pre podrobnejšie informácie o cenách a termínoch sa pýtajte mailom.

Príklad:

New York …….. 2 dni…….. 30 €
Berlín ……………. 3 dni ………..7 €
Berlín ……………. 1 deň…….. 30 €
Los Angeles …2 dni ……. 30 €

Hovoria o nás

Nezávislé recenzie

Hodnotenie 5/5
Som veľmi spokojná . Pozvánky na moje okrúhliny sú krásne . Jednoduché objednanie, rýchle dodanie , veľmi dobrá kvalita. Môžem každému vrele doporučiť.
25. 04. 2024
Hodnotenie 5/5
Super ochota a spoľahlivosť.
14. 05. 2024
Platobné možnosti
Možnosti dopravy