Náš príbeh

O nás

Firma PAMAS vznikla najskôr ako živnosť a po náraste obchodných aktivít bola založená spoločnosť PAMAS-Trenčín, s.r.o. Je to už viac ako 25 rokov, čo sa zaoberáme tlačou.

Od roku 2007 sme postupne začali zakladať pobočky v ďalších okolitých krajinách. Postupne sme vytvorili sieť firiem v Maďarsku, Poľsku, Čechách a Nemecku. Naše výrobky tu majú úspech, čo je vidno najmä na výstavách. S úspechom sme sa zúčastnili na výstavách v Bratislave, Nitre, Košiciach, Prahe, Brne, Budapešti, Krakove, Štuttgarte, Viedni, Mníchove a Zurichu.

Najskôr sme tlačili maturitné a promočné oznámenia. Potom sme sa zamerali najmä na svadobné oznámenia a vianočné pozdravy. Tieto dne komodity sú našim hlavným výrobným artiklom. Naše svadobné oznámenia môžete nájsť v každom meste vo svadobnom salóne alebo v tlačiarňach, ktoré s nami spolupracujú.

Nároky zákazníkov však stúpajú, a preto sme sa rozhodli vytvoriť novú webovú stránku, ktorá má inovovaný dizajn a prináša zákazníkom viac komfortu pri objednávaní. Súčasťou webu je aj grafický editor vysokej kvality, ktorý zákazníkom umožňuje prispôsobiť si výrobky svojim požiadavkám.

Zároveň rozširujeme ponuku výrobkov o pozvánky na oslavu a oznámenia o narodení dieťaťa.
Neustále zdokonalujeme aj naše tlačiarenské technológie a ponúkame špeciálne technológie ako sú ražba fóliami, slepotlač a termografia. Z úspechom ponúkame aj digitálny výsek laserom.

Za naše kolekcie výrobkov sme boli opakovane ocenený Zlatou pečaťou.

Veríme, že aj vy budete našimi spokojnými zákazníkmi !

Hovoria o nás

Nezávislé recenzie

Hodnotenie 5/5
Som veľmi spokojná . Pozvánky na moje okrúhliny sú krásne . Jednoduché objednanie, rýchle dodanie , veľmi dobrá kvalita. Môžem každému vrele doporučiť.
25. 04. 2024
Hodnotenie 5/5
Super ochota a spoľahlivosť.
14. 05. 2024
Platobné možnosti
Možnosti dopravy