Popis produktu

Exkluzívne svadobné oznámenie v smotanovozlatej kombinácii je inšpirované vintage štýlom. Papierová kvetinová čipka, ktorá je robená laserovou technológiou tvorí vonkajší obal. Je vyrobená zo smotanového perleťového papiera. Do spomínaného obalu je vložená jednoduchá kartička pozostávajúca z dvoch vrstiev papaiera, ktoré sú na sebe nalepené. Vrchný spotanový papaier kartičky je o niečo menší ako spodný zlatý glitrový. Po obvode teda presahuje zlatý glitrový papier. Zlatý lesklý monogram snúbencov je natlačený na kartičke, ktorá je prilepená na trblietavej zlatej manžete.

Svadobné oznámenia Glitrové oznámenie 3606

Zlatá
Vymazať
Objednajte dnes a tovar Vám pošleme v pondelok 16. 10. 2023
i

Recenzie produktu

Krásne vypracovanie svadobných oznámení, vynikajúca kvalita, obrovská ochota z ich strany oznámenia dodať v čo najkratšom čase (cca. 9-10 dní). Ďakujem za nádherné oznámenia, bezproblémovú komunikáciu a ochotu vyhovieť zákazníkovi vo všetkom. Určite sa na Vás obrátim aj ohľadom ďalších tlačovín.
24. 05. 2022
Vaše produkty sme si objednávali prvý krát. Boli sme milo prekvapení s akou vysokou profesionalitou, úžasnou komunikáciou, ochotou a rýchlosťou sme sa stretli. Oznámenia sú nádherné a vyzerajú ešte krajšie, ako na stránke. Preto môžeme Vaše služby každému len odporučiť. Ďakujeme, ***, 18.5.2022
26. 05. 2022
Dobrý deň, veľmi pekne by som sa chcela poďakovať za profesionálnu prácu. Oznámenia sú nádherné. Sme nadovšetko spokojní. A určite odporučím mojim známym.
07. 02. 2023
Platobné možnosti
Možnosti dopravy