Popis produktu

Neprehliadnuteľné svadobné oznámenie, ktorého základ tvorí kartička vyrobená z bieleho, prípadne krémového papiera. Tá je vytvorená kombináciou striebornej horúcej ražby /mená snúbencov/ a šedej digitálnej tlače /ostatný text/.  Ak sa Vám zdá kartičkové oznámenie málo nápadité, tak Vám ďalej ponúkame možnosť dotvorenia oznámenia pomocou pauzákového obalu s nežnou potlačou kvetov. Ten môže, ale aj nemusí byť dodekovovaný plastovým odliatkom pečate /vo veľkosti 35 mm výška a 38 mm šírka/. K tomuto vzoru ponúkame zlato-hnedé srdce s nápisom „love“. Oznámenie si viete vyskladať podľa uvedených možností. Konečný výber je len na Vás.

 

 

Svadobné oznámenia Kvetinkový pauzák 4506

ZelenáZelená
kartička na stojato väčšiakartička na stojato väčšiakartička na stojato väčšia
Zrušiť výber
Objednajte dnes a tovar Vám pošleme v piatok 7. 4. 2023
i

Recenzie produktu

Oznamenia - proste nadherne. Naozaj apelujem na moznost modifikovat oznamenie online akokolvek sa mi paci, je to vyborna vec. Jedine minus - pri okamzitej platbe ate zarucovali ze hned tlacite a dorucujete. Po 7 dnoch od zaplatenia a objednania som sa vam musela ozvat JA a problem sa vyriesil.
26. 05. 2022
Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať PAMAS-u za nádherné a kvalitné oznámenia. Mali sme aj drobný problém s objednávkou, ktorý však bol expresne vyriešený k spokojnosti zákazníka. Môžem len odporúčať, servis na 1*. Prajem veľa spokojných zákazníkov!
15. 06. 2022
Platobné možnosti
Možnosti dopravy