Popis produktu

Neprehliadnuteľné svadobné oznámenie, ktorého základ tvorí kartička vyrobená z bieleho, prípadne krémového papiera. Tá je vytvorená kombináciou striebornej horúcej ražby /mená snúbencov/ a šedej digitálnej tlače /ostatný text/.  Ak sa Vám zdá kartičkové oznámenie málo nápadité, tak Vám ďalej ponúkame možnosť dotvorenia oznámenia pomocou pauzákového obalu s nežnou potlačou kvetov. Ten môže, ale aj nemusí byť dodekovovaný plastovým odliatkom pečate /vo veľkosti 35 mm výška a 38 mm šírka/. K tomuto vzoru ponúkame zlato-hnedé srdce s nápisom „love“. Oznámenie si viete vyskladať podľa uvedených možností. Konečný výber je len na Vás.

 

 

Svadobné oznámenia Kvetinkový pauzák 4506

Zelená
Vymazať
Objednajte dnes a tovar Vám pošleme v nedeľa 30. 6. 2024
i

Recenzie produktu

Oznamenia - proste nadherne. Naozaj apelujem na moznost modifikovat oznamenie online akokolvek sa mi paci, je to vyborna vec. Jedine minus - pri okamzitej platbe ate zarucovali ze hned tlacite a dorucujete. Po 7 dnoch od zaplatenia a objednania som sa vam musela ozvat JA a problem sa vyriesil.
26. 05. 2022
Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať PAMAS-u za nádherné a kvalitné oznámenia. Mali sme aj drobný problém s objednávkou, ktorý však bol expresne vyriešený k spokojnosti zákazníka. Môžem len odporúčať, servis na 1*. Prajem veľa spokojných zákazníkov!
15. 06. 2022
Objednávali sme svadobné oznámenia a boli sme nadmieru spokojní. Kladne hodnotím rýchlu a ústretovú komunikáciu, odosielanie vzoriek, vďaka čomu presne viete ako bude Vaše oznámenie vyzerať. Skvelá je aj možnosť vlastnej úpravy grafiky v editore. A príjemný bonusom bolo to, že oznámenia prišli skôr
03. 05. 2023
Krásne oznámenie.
22. 08. 2023
Platobné možnosti
Možnosti dopravy