Svadba

Svadba je významným okamihom v živote každého z nás, a preto si Vás firma Pamas dovoľuje osloviť so širokou ponukou exkluzívnych svadobných oznámení.

Naša firma je najväčším výrobcom svadobných oznámení na Slovensku. V ponuke nájdete jednoduché klasické vzory, ako aj luxusné svadobné oznámenia. Našou prioritou je zaujať od nenáročného až po najnáročnejšieho zákazníka, a preto v širokej ponuke svadobných oznámení nájdete veľa nápaditých návrhov, kvalitných papierov a využitie najnovších technológií. Popri elegantnej tlači zlatou ražbou Vás určite upútajú svadobné oznámenia tlačené termografiou.  Ide o novú metódu tlače plastického písma.

Svadobné oznámenia dodávame ako jedna z mála firiem v skompletizovanom stave, takže svadobný pár sa môže tešiť z príprav svadby a nie je ničím zaťažovaný. Na svadobných oznámeniach nájdete veľa krásnych detailov, ktoré nerozlučne k svadbe patria. Sú nimi napr. ručne lepené srdiečka a obrúčky v zlatých vyhotoveniach, saténové mašličky, jemná a prepracovaná perleťová slepotlač.

Veríme, že svadobné oznámenia od firmy Pamas sú tou správnou voľbou na Vašu svadbu a aj po tomto krásnom dni Vám i Vašej rodine pripomenú tento neopakovateľný zážitok, akým svadba určite je.