.

Vážení zákazníci, radi by sme Vám odporučili aby ste objednávali na našej novej stránke, lebo táto stránka nie je aktualizovaná a výrobky môžu byť neaktuálne prípadne s nesprávnou cenou.

nová stránka svadobných oznámení

Svadobné oznámenia Classic

Svadobné oznámenia Classic

Svadobné oznámenia Excellent

Svadobné oznámenia Excellent

Novinky

Novinky

Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché svadobné oznámenia Clasik, ale i luxusné svadobné oznámenia Excelent. V našej širokej ponuke nájdete veľa nápaditých návrhov, kvalitných papierov a využitie špičkových technológií. Svadobné oznámenia dodávame ako jedna z mála firiem v skompletizovanom stave. Veríme, že svadobné oznámenia od firmy Pamas sú tou správnou voľbou pre Vás.
Firma Pamas vyrába aj novoročenky, pečiatky, vizitky, laserové výrobky a pod. Pokiaľ máte záujem o niektorú službu, prosím oslovte nás cez kontaktný formulár.

Vážení snúbenci,

svadba je významným okamihom v živote každého z Vás, kedy sa stáva z dvoch životov jeden. Aby sme Vám tento krásny a kúzelný deň svojou troškou spríjemnili, dovoľte nám, aby sme Vás privítali na našich nových internetových stránkach fy Pamas – svadobné oznámenia.
Radi by sme Vás na chvíľku odpútali od starostí všedného dňa a vtiahli do čarovného sveta bielych svadobných oznámení, kde sa prelínajú jemné bledé odtiene papierov so zlatými či striebornými stužkami, obrúčkami a kvetinkami. Štýlové svadobné oznámenia sú navrhnuté priamo pre Vás, vyznačujú sa vysokou kvalitou designu a tlače, exkluzívnymi druhmi papiera a samozrejme precíznym spracovaním. Svadobné oznámenia spracovávame tak, aby vyhovovali všetkým zákazníkom, čo sa týka kvality aj ceny. Našou prioritou je zaujať zákazníka od nenáročného až po najnáročnejšieho, preto v širokej ponuke nájdete veľa krásnych detailov, ktoré nerozlučne k svadbe patria. Sú nimi napr. ručne lepené srdiečka a obrúčky v zlatom prevedení, saténové mašličky, kvetinky a jemná prepracovaná perleťová slepotlač. Svadobné oznámenia sú dodávané s textom podľa Vášho želania. Ako jedna z mála firiem svadobné oznámenia dodávame v skompletizovanom stave, takže svadobný pár, ktorý stojí uprostred všetkého diania s množstvom povinností, sa môže tešiť z príprav svadby a nie je ničím zaťažovaný. Svadobné oznámenia sú vyrábané nielen tradičnými tlačiarenskými metódami ako sú ražba, laserová technológia, termotlač, ale aj netradičnými, medzi ktoré spadá slepotlač, termografia a rôzne druhy výsekov. Oznámenia sú tlačené na exkluzívnych bielych a metalických papieroch, ktoré sú zárukou vysokej kvality novoročeniek, keďže naša firma patrí k najväčším výrobcom svadobných oznámení v Európe.
Aby ste sa sami mohli presvedčiť o kvalite, bezplatne zasielame vzorky svadobných oznámení na Vašu adresu. Taktiež oznámenia na základe Vašich požiadaviek zasielame spracované mailom s presnou cenovou kalkuláciou na korektúru.
V tejto uponáhľanej dobe, plnej povinností a stresu, každému z nás dobre padne, ak si na nás priatelia spomenú. Kúzlom svadobného oznámenia pričarujete úsmev na tvári nielen rodičom, priateľom a známym, ale i Vašim spolupracovníkom. V ponuke nájdete rôzne romantické, exkluzívne svadobné oznámenia, ale aj oznámenia so žartovným a vtipným motívom. Veríme, že chvíle, ktoré strávite pri výbere Vašich svadobných oznámení, sú tou správnou voľbou na Vašu svadbu a aj po tomto krásnom dni Vám i Vašej rodine pripomenú tento neopakovateľný zážitok, akým svadba určite je. Pevne veríme, že naše svadobné oznámenia sa Vám páčia a že si z našej bohatej ponuky vyberiete. • Najnovšie pridané svadobné oznámenia
 • svadobné oznámenie 7405
  svadobné oznámenie 7202
  svadobné oznámenie 7307 • Najpredávanejšie svadobné oznámenia

 • svadobné oznámenie 6109

  svadobné oznámenie 6102
  svadobné oznámenie 1502